TIEKŠANAS PĒC AUGSTĀKĀS KVALITĀTES
Laipni lūdzam
kompānijas Adriana Villa jaunības un
skaistuma pasaulē!
MODERNĀ ZINĀTNE SKAISTUMAM

Laboratorija Innoaesthetics laiž tirgū jaunu produktu grupu INNO-DERMA produktu līnijas ietvaros.

Innoaesthetics filozofijas pamatā ir tieksme būt vienam no estētiskā tirgus līderiem un piedāvāt saviem klientiem mūsdienīgus innovatīvos produktus.

Līdz šim momentam dermokosmētikas sektors skatījās uz novecošanos no vecuma izpausmes ārstēšanas viedokļa, bet kompānija nemitīgi virzās uz priekšu un tagad Innoaesthetics jau pieveršas problēmas saknēm.

Cilvēka jaunība ir atkarīga no tā, kā darbojas viņa šūnas. Ķermenis paliek jauns kāmēr ir jaunas tā šūnas, vai kāmēr tās attīstās tai virzienā. Tas, ko šobrīd piedāvā Innoaesthetics ir šī modeļa turpinājums: nodrošināt šūnu darbību pēc iespējas ilgāk, izmainot to, kā mēs novecojam – jo zinātne ir atklājusi, kā eksistē īpaši mehānismi, kuri «ieslēdz» un «izslēdz» gēnus un regulē to ekspresiju.

Tādejādi mēs runājam par epiģenētiku, iespējams vienu no visnozīmīgākajiem atklājumiem ģenētiskā iedzimtībā – XXI gadsimta jauno paradigmu.

Attīstoties saskaņā ar šo paradigmu INNOAESTHETICS sper jaunu, revolucionāru soli un rūpējas par ādu ne tikai mazinot novecošanos ārējās izpausmes, bet iedarbojoties tieši uz tā izcelsmi, mainot ādas novecošanos mehānismu. Tas ir tas, ko sauc par novecošanos procesu profilaksi.

Mēs darbojamies kopā ar mūsu ķermeni un sniedzam anti-age efektu mainot gēnu ekspresiju un paliekot par sevis pašu uzlaboto versiju.

INNOAESTHETICS tehniskā nodaļa ir izstrādājusi jaunas formulas, kas ietilpst EGIPEN 180 – jaunajā līnijā, kuras tipa produkti līdz šim nebija pārstāvētas tirgū, produkti, kas sniedz vislabāku risinājumu ādas novecošanas problēmām: 180 grādu pavirziens 180 dienu laikā, kas palīdzēs kļūt par sevis pašu uzlaboto versiju.

EPIGEN 180 līnija sākās, bet nebūt nebeidzas ar 2 produktiem: dienas krēmu TOTAL URBAN DAY CREAM un serumu ANTIOX SERUM . Turklāt, kopā ar šiem formulām INNOAESTHETICS laiž tirgū jaunu toniku, tik sen gaidītu produktu.

INNOAESTHETICS oficiālāis izplatītājs Baltijā, kompānija Adriana Villa, plano sākt jauno produktu tirdzniecību š.g. augustā.

AUTOSEMINĀRS "HIPERP...
SIA "Adriana Villa", kompānijas INNOAESTHETICS oficiālais pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, aicina piedalīties ārsta-dermatoloģa, kosmetoloģa, zinātniski izglītošā centra "Эксперт" (...
12.04.2018
LABORATORIJAS INNOAE...
Kongresa Intelligent Beauty ietvaros kompānija Adriana Villa prezentēs laboratorijas INNOAESTHETICS innovatīvās līnijas Inno-System profesionālos produktus FACE LIFT, DEFINE un EYE THERAPY....
12.04.2017
AUTOSEMINĀRS "DZIĻO ...
22. aprīlī Intelligent Beauty kongresa ģenerālais partneris kompānija INNOAESTHETICS un tās oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs SIA Adriana Villa aicina piedalīties Aleksandra Kuradovca, Baltkrievi...
09.04.2017