TIEKŠANAS PĒC AUGSTĀKĀS KVALITĀTES
Laipni lūdzam
kompānijas Adriana Villa jaunības un
skaistuma pasaulē!

 

 

00 ME LINE  PREP

00 ME LINE SAGATAVOŠANĀS PROCEDŪRAI

Profesionālai lietošanai

 

boxmeline00

Indikācijas:

Celulārais depolarizējošais šķīdums, paredzēts ādas sagatavošanai pīlingam. Uzlabo ādas caurlaides spējas un uzklājamo preparātu biopiejamību, nodrošina to maksimālu absorbciju.

Tilpums6 х 2 ml

Sastāvslaktobionskābe 10%, pienskābe 10%, ferulskābe 10%, tioktīnskābe 5%, nonapeptīds-1.

 

01 ME LINE SPOTS

01 ME LINE PLANKUMI

Profesionālai lietošanai

boxmeline01spots Indikācijas:

saules lentigo.

Tilpums: 5 ml + 7 g

1. sastāvs: azelīnskābe 15%, traneksāmskābe 5%, nātrija hialuronāts 1%, feniletilrezorcinols 0,5%.
2. sastāvs: pirovīnogskābe 15%, salicilskābe 2%, nātrija hialuronāts 1%.

 

01 ME LINE CAUCASIAN SKIN

01 ME LINE EIROPEĪDĀ ĀDA

Profesionālai lietošanai

boxmeline01caucasian

 

Indikācijas:

I-IV tipa eiropeīdās ādas dažādas ģenēzes hiperpigmentācija.

Iedarbojas uz sejas pigmenta plankumiem un fotonovecošanas pazīmēm I-IV fototipa ādai.

Intervāls starp procedūrām 30-45 dienas, maksimālais procedūru skaits – 3.

Nepieciešamības gadījumā atkārtotu ārstēšanu var veikt pēc 6 mēnešiem.

Tilpums: 20 g

Sastāvs: azelīnskābe 15%, traneksāmskābe 5%, arbutīns 5%, koikskābe 5%, laktobionskābe 5%, nātrija hialuronāts 1%, retināls 1%, feniletilrezorcinols 0,5%.

 

 

02 ME LINE SPOTS

02 ME LINE PLANKUMI

Lietošanai mājas apstākļos 

boxmeline02spots

 

Indikācijas:

Optimizē un pastiprina 01 MELINE SPOTS efektu, nodrošinot optimālu melanīna daudzumu ādā un iedarbojoties uz tās šūnu atjaunošanos.

Augsti efektīvais terapeitiskais depigmentējošais komplekss kopā ar unikālu stabilizētu retināla formu normalizē melanīna daudzumu ādā, eksfoliē pigmenta planumus, novērš jaunu pigmentācijas traucējumu rašanos, aktivizē šūnu atjaunošanos.

Lietošana:

Sākot ar 4. dienu pēc pīlinga MELINE 01Spots procedūras, uz  problemātiskajiem laukumiem vakarā uzklāt nedaudz līdzekli, ne mazāk kā 30 dienas.

Tilpums10 ml

Sastāvs: fitīnskābe 10%, traneksāmskābe 3%, nātrija hialuronāts 1%, feniletilrezorcinols 0,5%, retināls 0,1%, melanostatīns-5.

 

02 ME LINE CAUCASIAN SKIN DAY

02 ME LINE DIENAS SASTĀVS EIROPEĪDAJAI ĀDAI

Lietošanai mājas apstākļos

 

edit_BoxMeline02CaucasianNight

Indikācijas:

Serums 02 ME LINE CAUCASIAN SKIN DAY ir nepieciešams posms pīlinga 01 MELINE Caucasian Skin darbības optimizācijai. Sastāvā esošajām aktīvajām vielām piemīt  izteikta antioksidantu aktivitāte. Tās efektīvi padara gaišāku esošo pigmentāciju un izlīdzina ādas toni, novērš jaunu pigmenta plankumu formēšanos, kā arī stimulē šūnu ciklu un veicina redzamu fotonovecošanas pazīmju samazināšanos.

Lietošana:

Sākot ar 4. dienu pēc procedūras 01 MеLINE Caucasian Skin, uz  problemātiskajiem laukumiem katru rītu uzklāt nedaudz līdzekli, ne mazāk kā 30 dienas.

Tilpums10 ml

Sastāvs: mandeļskābe 10%, laktobionskābe 1%, fitīnskābe 10%, koikskābe 5%, glutations 5%, traneksāmskābe 3%, tetrapeptīds-7, vara peptīds, nātrija hialuronāts 1%.

 

02 ME LINE CAUCASIAN SKIN NIGHT

02 ME LINE NAKTS KRĒMS EIROPEĪDAJAI ĀDAI

Lietošanai mājas apstākļos

edit_BoxMeline02Caucasian_NIGHTai

 

Indikācijas:

Nepieciešams posms, lai iegūtu 01 MELINE CAUCASIAN SKIN optimālu efektu.

Krēma sastāvā esošie dermato-kosmētiskie depigmentējošie aktīvie ingredienti samazina pigmenta plankumu intensitātiun aizkavē to rašanos, samazina pārmērīgu melanīna izstrādi un samazina agrāk veidojušos tā uzkrājumus, stimulē šūnu atjaunošanos, cīnoties ar redzamām ādas fotonovecošanas pazīmēm. Piemīt augsta antioksidantu aktivitāte.

Lietošana:

Sākot ar 4. dienu pēc procedūras 01 ME LINE CAUCASIAN SKIN uz problemātiskajiem laukumiem uzklāt nedaudz līdzekli, ne mazāk kā 30 dienas.

Tilpums: 20 g

Sastāvsazelīnskābe 5%, melanostatīns-5 5%, arbutīns 5, tokoferilacetāts 3%, magnija sulfāts 3%, tioktīnskābe 3%, nātrija hialuronāts 1%, feniletilrezorcīns 0,5%, retināls 0,1%

 

 

03 ME LINE MOIST

03 ME LINE MITRINOŠS SERUMS

Lietošanai mājas apstākļos

boxmeline03moist

 

Indikācijas:

Koncentrētais, vieglais serums, kas ātri uzsūcas, ir izstrādāts ar mērķi pastiprināt ME LINE terapijas pretnovecošanas efektu. Augsti koncentrētā hialuronskābe iekļūst visdziļākajos epidermas slāņos, nodrošinot intensīvu ādas mitrināšanu un acumirklīgu komfortu. Pantenola, šķīstošā proteoglikāna un alantoīna komplekss atjauno bojāto ādu, stabilizē tās funkcijas, mīkstina un samazina iekaisuma procesus.

Lietošana:

No rīta un vakarā, pirms parastā mitrinošā krēma lietošanas, uz iepriekš attīrītas ādas, uzklāt dažus pilienus līdzekļa.

Tilpums: 30 ml

Sastāvsglicerīns, pantenols, šķīstošais proteoglikāns, nātrija hialuronāts, alantoīns, tokoferols.

 

04 ME LINE B.B. CREAM  LIGHT/MEDIUM

04 ME LINE В.В. KRĒMS GAIŠAIS/VIDĒJAIS tonis

Lietošanai mājas apstākļos

boxmeline04-bb-cream-light

boxmeline04-bb-cream-medium

 

 

Indikācijas:

Krēmu 04 ME LINE B.B. CREAM LIGHT un 04 ME LINE B.B. CREAM MEDIUM sastāvā ir aktīvo ingredientu kombinācija, kura nodrošina svaigu, dabīgu un vienmērīgu sejas toni. Krēms vizuāli noslēpj poras, apsārtumu un ādas kosmētiskos defektus. Mitrina un izlīdzina ādu, nodrošinot arī efektīvu aizsardzību no saules (SPF 30). Krēmu var arī uzklāt pēc terapijas, izmantojot balinošo krēmu 01 ME LINE, lai slēptu apsārtumu, kas parādās pēc depigmentējošās procedūras, tā nodrošinot vienmērīgu ādas toni un aizsargājot to no ultravioletā starojuma. Pateicoties vieglajai tekstūrai krēms ātri uzsūcas un neatstāj taukainu spīdumu. Tiek piedāvāti divi toņi: gaišais un vidējais.

Lietošana:

No rīta uzklāt attīrītai ādai, vienmērīgu slāni visai sejai. Lai aktīvie ingredienti labāk iekļūtu  ādā, ierīvēt ar maigām apļveida masāžas kustībām virzienā no sejas centra uz matu augšanas zonu, uz kakla – virzienā uz augšu, kas savukārt stimulē asinsriti un atvieglo aktīvo komponentu uzsūkšanos.

Tilpums30 ml

Sastāvskapril triglicerīdi, glicerīns, laminārijas ekstrakts, kukurūzas eļļa, zirgkastaņu sēklu ekstrakts, retinols, tokoferols, askorbil palmitāts, saules aizsargfiltri, tonējošie pigmenti.

 

05 ME LINE HOME PIGMENT MASK

05 ME LINE PIGMENTS MASKA

Lietošanai mājas apstākļos

 

boxmeline05mask

 

Indikācijas:

Pateicoties savai intensīvajai depigmentējošajai un antioksidantu iedarbībai, optimizē un pastiprina 01 ME LINE CAUCASIAN SКIN un 01 ME LINE ETHNIC SKIN lietošanas terapeitisko efektu. Maskas sastāvā esošais spēcīgais skābju komplekss samazina melanīna sintēzi, novēršot pigmenta plankumus un aizkavējot to rašanos turpmāk, noņem atmirušās šūnas, izlīdzina ādas mikroreljefu, cīnās ar akne.

Lietošana:

Attīriet seju ar ūdeni ar kosmētiskajām ziepēm, uzklājiet masku un atstājiet uz 45 minūtēm, pēc tam nomazgājiet ar siltu ūdeni.  Izmantojiet 1 reizi nedēļā pirms pirmās 01 ME LINE CAUCASIAN SKIN vai 01 ME LINE ETHNIC SКIN procedūras, pēc tam uzklājiet vienu reizi nedēļā periodā starp procedūrām.

Tilpums: 30 ml

Sastāvsmandeļskābe 15%, azelīnskābe 10%, fitīnskābe 10%, laktobionskābe 5%, pienskābe 5%, traneksāmskābe 3%, tokoferols 3%, salicilskābe 2%, nātrija hialuronāts 1%, retināls 0,5%