TIEKŠANAS PĒC AUGSTĀKĀS KVALITĀTES
Laipni lūdzam
kompānijas Adriana Villa jaunības un
skaistuma pasaulē!
photo Kosmētiskie preparāti INNOCAPS iekšējai lietošanai ir uztura bagātinātāji, kuri piepilda šūnas un audus ar barojošiem elementiem. Kā papildus terapija veicina kompleksu atveseļošanos kopumā. Aktīvās komponentes, kuras ir INNO-CAPS рreparātos, organisma iekšējiem spēkiem dod milzīgu impulsu, noskaņojot tos cīņai ar pirmajām novecošanas pazīmēm, matu izkrišanu, tauku nogulsnējumiem visā ķermenī. Uztura bagātinātājs INNO-CAPS pastiprina preparātu INNO-TDS, INNO-EXFO, INNO-ROLLER un INNO-DERMA efektu.

Vecuma kontroles kurss

INNO-CAPS Age Control

Nutrikosmētiskais kurss pret novecošanu

age-control

Ref.: Cap.102 / 60 kapsulas

Inno-kapsulas аnti-agе ir uztura bagātinātājs, kas pamatojas uz EPA/DHA (omega-3) taukskābēm un gamma-linolīnskābi (omega-6). Tās aizkavē ādas novecošanas procesus, palīdzot normalizēt ādas barošanu, hidratāciju un tvirtumu. Ir ideāls papildinājums dažādiem kompānijas INNOSERACH līdzekļiem pret novecošanu.

Gamma linolīnskābe – tā ir polipiesātināta omega-6 saimes taukskābe, kura darbojas kā prostaglandīnu metaboliskais preskursors, iedarbojoties uz ādu reģenerējoši, novēršot mitruma zaudēšanu (dehidratāciju) un ekzēmas rašanos.

EPA/DHA (eikozapentānskābe un dokozaheksānskābe) ir nepiesātinātas omega-3 taukskābes, kuras ir nepieciešamas, jo tās netiek sintizētas organismā. Ar omega-3  deficītu ir saistītas tādas ādas problēmas kā krunciņu un grumbu parādīšanās, kas, attiecīgi, organisma nodrošināšanu ar šīm skābēm padara nepieciešamu, lai derma un āda kopumā tiktu pareizi barota.

Sastāvs:

  • EPA+DHA (jūras izcelsmes eļļa)
  • Gamma-linolīnskābe
  • E vitamīns

Indikācijas:

  • Novecošanas procesi

Lietošana:

  • pa 2 kapsulām 2 reizes dienā pirms ēdienreizes

Kursa ilgums:

  • 3 mēneši

Ražotājs: INNOAESTHETICS  (Spānija)

Uztura bagātinātāju nedrīkst izmantot pilnvērtīga uztura aizvietošanai

Svara kontroles kurss

INNO-CAPS Reducer

Tauku nogulsnējumu samazināšana

reducer

Ref.: Cap.101 / blisteriepakojums 60 kapsulas

Uztura bagātinātājs, kurš pamatojas uz fofatidilholīnu un L-karnitīnu, stimulē tauku pareizu uzsūkšanos, tansportēšanu un mobilizāciju. Novērš lokālos tauku nogulsnējumus, sniedz papildus efektu svara samazināšanas diētām.

Aktīvās komponentes: sojas lecitīns, Lkarnitīns, E vitamīns.

Kurss matiem

INNO-CAPS Hair

Līdzeklis pret matu izkrišanu

hair Ref.: Cap.103 – blisteriepakojums 60 kapsulas

Uztura bagātinātājs, kas pamatojas uz aktīvām komponentēm, kuras speciāli paredzētas matu izkrišanas palēnināšanai un novēršanai. Normalizē tauku dziedzeru sekrēciju. Uzlabo kapilāro asinsriti galvas ādā. Aizsargā matu folikulas, atjauno tās un novērš to novājināšanos.

Aktīvās komponentes:  Serenoa Repens palmas augļu ekstrakts, vīnogu ekstrakts, fitosterolu komplekss, L-arginīns, prosas sēklu ekstrakts, cinka oksīds, B5 vitamīns, biotīns.