TIEKŠANAS PĒC AUGSTĀKĀS KVALITĀTES
Laipni lūdzam
kompānijas Adriana Villa jaunības un
skaistuma pasaulē!
Kokteiļi
Monopreparāti
Mezoterapeitiskos preparātus INNO-TDS kompāija INNOAESTHETICS  ir radījusi izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un ievērojot mūsdienu tendences estētiskajā medcīnā. INNO-TDS preparātu izstrāde notiek uz kompānijas mūsdienīgās farmaceitiskās laboratorijas bāzes. Tiek izmantoti augsti kvalitatīvi ingredienti, kuri nesatur dzīvnieku vai cilvēku izcelsmes vielas, tdskopbildeģenētiski modofocētas komponentes.
INNO-TDS preparāti — sabalansēti sastāvi un optimālas komponenšu koncentrācijas. Tie ir augsti efektīvi un droši, ļauj sasniegt redzamus rezultātus, kas ir pierādīts zinātniskos un klīniskos pētījumos. INNO-TDS preparāti tiek izmantoti dažādu estētisko problēmu ārstēšanai un profilaksei. Tiek piedāvāti līdzekļi kompleksām programmām sejas un ķermeņa ādas vecuma izmaiņu profilaksei, lipodistrofijas, pārmērīgu tauku nogulsnējumu ārstēšanai, rehabilitācijas procesu optimizēšanai pēc agresīvu metodiku izmantošanas.

KOKTEIĻI

INNO-TDS Draining PPC

Lokalizēto tauku nogulsnējumu apjoma samazināšana

25ml-inno-tds-draining-ppc-640x851

Ref.: TD 131 / flakons 25 ml

Ref.: TD 113 / ampulas 5 х 5 ml

Preparāts INNO-TDS Draining PPC tiek izmantots pārlieku tauku nogulsnējumu korekcijai. Preparāta sastāvā esošās vielas veicina liekā holesterīna izvadīšanu no šūnu membrānām, nodrošina bojāto (oksidēto) lipīdu nomaiņu, izspiež no membrānām toksiskās vielas, palielina adipocītu membrānu plūstamību  un caurlaidību, ļaujot novērst lipīdu esamību.

Aktīvās komponentes: fosfatdilholīns, nātrija dezoksilāts.

INNO-TDS Slimming

Lipolītiskā terapija

Ref.: TD 132 / flakons 25 ml

Preparāts INNO-TDS Slimming tiek izmantots lokālo tauku nogulsnējumu pārstrādāšanai un hidrolipodistrofijas (celulīta) ārstēšanai. Preparāta sastāvā esošās vielas pastiprina dabiskās lipolīzes procesus, paaugstina metabolismu audos, ietekmē mikrocirkulāciju un savienojošo audu stāvokli.

Aktīvās komponentes: L-karnitīns, guarana, rutīns, kofeīns, silīcijs.

INNO-TDS Cynara plus+

Drenāžas un venotonizējošā terāpija

Ref.: TD 133 / flakons 25 ml

Venotonizējošs preparāts. Uzlabo drenāžu audos. Veicina brīvo taukskābju likvidēšanu, paātrina lipolizi. Regulē liekā šķidruma daudzumu un tā izvešanu no celulīta skartajam ķermeņa zonām.

Aktīvās komponentes: artišoks, amoliņš, rutīns, Hedera helix, teofilīns.

INNO-TDS Firming

Укрепляющая и подтягивающая терапия

25ml-inno-tds-firming Ref.: TD 104 / flakons 25 ml

Preparāts INNO-TDS Firming satur aktīvos ingredientus, kuri stimulē kolagēna izstrādi ādā. Cīnās ar ādas ļenganumu, samazina un izlīdzina krunciņas, nodrošina acumirklīgu nostiprinošu efektu, palielina ādas tvirtumu un elastību.

Aktīvās komponentes: DMAE, silīcijs,lipoikskābe, cinks, acetilcisteīns.

INNO-TDS Restructurer

Restrukturējošā terapija

Ref.: TD 106 / flakons 25 ml

Preparāts INNO-TDS Restructurer ideāli piemērots bojātas ādas atjaunošanai. Satur sabalansētu vitamīnu un mikroelementu sastāvu, kurš stimulē fibroplastu aktivitāti. Ietekmē kolagēna un elastīna sintēzes procesus, atjaunojot dermas starpšūnu matricu.  Preparāts novērš savienojošo audu deģeneratīvos procesus, kuri noved pie šūnu priekšlaicīgs novecošanas, veicinot optimālu audu hidratāciju un reģenerāciju.

Aktīvās komponentesaskorbīnskābe, lipoikskābe, cinks, glutatoīns, varš, silīcijs.

INNO-TDS Vitamin Сompleх

Ādas un matu ārstēšana

25-ml-inno-tds-vitamin-complex Ref.: TD 122 / flakons 25 ml

Vitamīnu-minerālu kompleksa INNO-TDS Vitamin compleх mērķis ir cīņa ar ādas foto- un hrononovecošanu. Nodrošina toksīnu un brīvo radikāļu izvadīšanu, veicina  olbaltumvielu sintēzi, pastiprina jonu apmaiņu un mikrocirkulāciju ādas šūnās. Nodrošina optimālu šūnu metabolisma līmeni. Uzlabo ādas toni, elastību un hidratāciju. Cīnās ar matu izkrišanu

Aktīvās komponentesstabilizēti vitamīni, minerāli, aminoskābes, koenzīmi, hialuronskābe.

INNO-TDS Hair Loss Control

Matu izkrišanas novēršana un to augšanas stimulācija

10ml inno tds hair loss control Ref.: TD 124 / flakons 10 ml

Augsti efektīvais mezoterapeitiskais līdzeklis  INNO-TDS Hair Loss Control stimulē matu augšanas ciklu, palielinot to apjomu un sniedzot nepieciešamos barojošos elementus matu folikulām. Piemīt antioksidantu, pretiekaisuma, asinsvadus stiprinošas un antiseborejas īpašības.

Aktīvās komponentes: vara peptīds, piridoksīns, ATF, sulfāta hondroitīns, cinka sulfāts.

INNO-TDS Tracer

Lipolīze

 

Ref.: TD 125 / flakons 25 ml

Preparāts INNO-TDS Tracer satur sabalansētu ādai nepieciešamo mikroelementu formulu.  INNO-TDS Tracer mikroelementiem ir stabilizējoša iedarbība uz šūnu membrānu. Veidojot keratīna disulfīdās saites, novērš tās struktūras bojājumus. Labvēlīgi ietekmē galvas matainās daļas ādu un matu stāvokli.

Aktīvās komponentes: cinks, silīcijs, magnijs, varš, mangāns.

INNO-TDS TIGF

Augšanas faktoru stimulēšana

Ref.: TD 126 / flakons 10 ml

Preparāts INNO-TDS TIGF veicina augšanas faktoru sintēzi un vienmērīgu ārpusšūnu matricas struktūru sadalījumu, atjauno ādas dzīvības spēkus, palielina tās turgoru, paaugstina elastību, uzlabo izskatu.

Aktīvās komponentes: peptīdi, aminoskābes, glutatoīns, C vitamīns, organiskais silīcijs.

INNO-TDS Soft-Fill

Ādas apjoma un elastības nodrošināšana

Ref.: TD 127 / flakons 10 ml

Preparāts  INNO-TDS Soft-Fill izlīdzina ādas reljefu, atjauno zaudēto apjomu un tvirtumu, samazinot grumbu dziļumu. Atjauno, revitalizē un uzlabo sejas, kakla un dekoltē zonas hidratāciju un elastību .

Aktīvās komponentes: hialuonskābe, manitols, DMAE, pantenols, organiskais silīcijs.

INNO-TDS Matrix

Intensīva revitalizācija

Ref.: TD 128 / flakons 10 ml

Preparāts INNO-TDS Matrix stimulē fibroplastu darbību ārpusšūnu matrices komponenšu atjaunošanai. Stimulē ādas atjaunošanās procesu, padarot to gludu un mitrinātu. Samazina un izlīdzina krunciņas, tai skaitā arī mīmiskās.

Aktīvās komponentes: pirovīnogskābe, organiskais silīcijs, hialuronskābe.  

INNO-TDS Redox

Atjaunojošā terapija

Ref.: TD 129 / flakons 10 ml

Preparāts INNO-TDS Redox šūnu līmenī efektīvi  neitralizē brīvos radikāļus. Uzlabo ādas stāvokli, kurai ir mērenas un izteiktas  vecuma izmaiņas

Aktīvās komponentes: glutatoīns, silīcijs, lipoikskābe, nātrijs, peptīdi.

MONOPREPARĀTI

INNO-TDS Hyaluronic Acid

Revitalizējošā terapija

Ref.: TD 110 / flakons 10 ml

Preparāts INNO-TDS Hyaluronic Acid piedalās šūnu komponenšu sintēzē, piemēram, oksidācijas procesu neitralizēšanā, nodrošinot biorevitalizējošu efektu. Piemīt izteikta pretiekaisumu un dziedējoša iedarbība. Preparāts ir ieteicams kompleksai anti-age terapijai, ādas hidrolīdzsvara atjaunošanai un reparatīvo procesu stimulēšanai.

Aktīvās komponentes: hialuronskābe.

INNO-TDS Hyaluronidase 1500

Difūzā terapija

Ref.: TD 112 / flakons 10 ml

Preparātam  INNO-TDS Hyaluronidase 1500 augsta fermentatīva aktivitāte. Palīdz hialuronskābes uzkrājumu absorbēšanā un ir efektīvs difūzs līdzeklis celulīta terapijā.

Aktīvās komponentes: hialuronidāze 1500МЕ.

INNO-TDS Carnitin

Hidrolipodistrofijas terapija

Ref.: TD 114 / ampulas 5 х 5 ml

Preparātam  INNO-TDS Carnitine ir anaboliska, antihipoksiska un antitiroīda darbība, stimulē audu reģenerāciju, aktivizē tauku vielmaiņu, paaugstina noturību pret stresu un fiziskām slodzēm.

Aktīvās komponentes: Lkarnitīns.

INNO-TDS Cynara

Anticelulīta terapija

5ml inno tds cynara Ref.: TD 119 / ampulas 5 х 5 ml

Preparāts  INNO-TDS Cynara ar artišoka ekstraktu ir ieteicams hidrolipodistrofijas ārstēšanai. Tam ir  spēcīga limfodrenāžas, prettūskas, dezintoksicējoša, antioksidantu iedarbība. Stimulē tauku šķelšanas procesus.

Aktīvās komponentes: artišoka ekstrakts.

INNO-TDS Silicium

Atjaunojošā terapija

5ml inno tds silicium (1) Ref.: TD 120 / ampulas 5 х 5 ml

Preparāts  INNO-TDS Silicium ir efektīvs ārstējot hidrolipodistrofiju. Tas ir īpaši izstrādāts elastīgo audu atjaunošanai. Nodrošina pretnovecošanas un lipolītisko efektu.

Aktīvās komponentes: organiskais silīcijs.