TIEKŠANAS PĒC AUGSTĀKĀS KVALITĀTES
Laipni lūdzam
kompānijas Adriana Villa jaunības un
skaistuma pasaulē!

Aparāts  EVRF® (EndoVenous Radio Frequency)  – mūsdienīga radiofrekvenču tehnoloģija, kuru iesaka pasaules autoritātes fleboloģijā kā izcili drošu un ērtu instrumentu visu tipu varikozo vēnu ārstēšanai, sākot ar saphena magna līdz sīkākajiem asinsvadiem

 

fcare

 

CR12i-VI

 

zond

Tehnoloģija uz kuru balstās EVRF: termokoagulācija

Termokoagulācijas princips ir asinsvada sasildīšana, kā rezultātā notiek koagulācija. Šī temperatūras paaugstināšana tiek panākta novadot augstas fekvences impulsu uz adatas vai katetra galiņu. Tā kā gan adatai, gan katetram  ir izolējošs parklājums, impulsa iedarbība ir lokāla un tā iedarbība uz apkārtējiem audiem ir ierobežota.

Strādājot ar aparātu EVRF tiek izmantota adata vai katetrs atkarībā no apstrādājamā asinsvada izmēra. Mazie asinsvadi tiek apstrādāti ar īpaši sejai vai ķermenim izstrādātajām adatām R3i un R6i. Lielākie asinsvadi, līdz 3 mm, tiek apstrādāti ar īpaši izstrādātu katetru, kurš tiek ievadīts vēnā un koagulē to no iekšpuses.

Šī endovenozā procedūra tiek veikta ar ievadošo adatu. Lai ar ievadošo adatu vēnā ievadītu katetru, tiek izmantots speciāli izstrādāts aparāts. Tas ietver sevī katetru un ir svarīgs faktors sterilitātes nodrošināšani procedūras laikā.

Adatas nelielu asinsvadu un kuperozes apstrādei.

Ir divi kompānijas FCare Systems izstrādātie adatu veidi, kurus izmanto ar aparātu EVRF sīko asinsvadu tīklojuma un kuperozes apstrādāšanai.

R3i – adata ar diametru 0,08 mm, ar izolētu pārklājumu

R6i – adata ar diametru 0,15 mm, ar izolētu pārklājumu

Šīm izolētajām adatām ir speciāls teflona pārklājums, lai augstā temperatūra, kuru padod augstfrekvences ģenerators, nonāktu tikai uz neizolētā adatas galiņa. Adatām R3i un R6i ir ļoti ass galiņš, tādējādi, ievadot ādā un/vai asinsvadā, izraisa  mazākas sāpju sajūtas. Adatas asais galiņš arī garantē, ka vieta, kur adata pieskaras ādai, ir ļoti maza, kas nodrošina minimālus plankumiņus, kuri paliek pēc procedūras, un tie ļoti ātri pazūd.

Adatas R3i piemērotas kuperozes novēršanai uz sejas, bet R6i – asinsvadiem uz kājām.

Klīniskie pētījumi

Dr. Žans-Luks Rišārs, flebologs, Ž.Pompidu eiropas hospitālis, Parīze

Dr. Žans-Marks Šardonno, flebologs, Nante

Žans-Luks Rišārs publicēja klīnisko pētījumu rezultātus termokoagulācijas jomā. Pētījumi parādīja, ka jaunā teleangiektāzijas ārstēšanas metode ir droša un tai nav ilgsošu blakus efektu. Virkne pētījumu,  kurus Žans-Marks Šardonno veica periodā no 1999. gada marta līdz 2005. gada janvārim (7000 procedūras), apstiprina, ka termokoagulācija:

  • ir efektīva visām asinsvadu problēmām, īpaši tām, kur asinsvadu diametrs ir mazāks par 0,9 mm un kuras nevar novērst ar sklero-kompresijas terapiju
  • piemērota visiem ādas tipiem
  • nav konstatēti nekādi blakusefekti, izņemot pagaidu mikrogaroziņas
  • nekādas izmaiņas pigmentācijā, nekrozes vai apdegumu

Каtetrs varikozo vēnu ar diametru 1-3mm ārstēšanai

Каtetrs ir speciāli izstrādāts kāju varikozo vēnu ar diametru 1-3 mm ārstēšanai. Tam piemīt tādas nepieciešamās īpašības kā elastība un lieliska izolācija, radiofrekvenču vadība un noapaļotas formas neizolēts adatas galiņš.  CR30i un CR45i speciāli izstrādātas priekš Fcare Systems.

CR30i – katetrs ar izolētu pārklājumu, ar diametru 0.7 mm asinsvadu ar diametru 1-2 mm ārstēšanai

CR45ikatetrs ar izolētu pārklājumu, ar diametru 1.1 mm asinsvadu ar diametru 2-4 mm ārstēšanai

Lai katetrs varētu pārvietoties pa asinsvadu, tam jābūt lokanam. Īpašais pārklājums PTFE nodrošina tā vienmērīgu slīdēšanu pa asinsvadu, nepielīpot sieniņām. Katetra galiņš ir neizolētā katetra daļa, kas pārvada radiofrekvences signālu asinsvada sasildīšanai. Sasildītā asinsvada sieniņa koagulējas un liek tam aizvērties, asins pa to vairāk netek. Asinsvads pazūd.

Katetrs ir iebūvets speciālā turētājā. Turētāja ritentiņu pagriežot vienā virzienā, mēs izstumjam katetru. Tā kā turētājs, kurā atrodas katetrs, ir sterilizēts, inficēšanās nav iespējama, jo katetrs no turētāja slīd tieši uz sterilizēto adatu un tālāk – vēnā. Kad mēs pagriežam ritentiņu pretēja virzienā, katetrs tiek izvadīts no vēnas, atkarībā no radiofrekvences impulsa padošanas ar kājminamo pedāli. Impulss tiek padots ik pēc 2-3 mm, sasilda asinsvadu un koagulē to.